LT EN RU

GALERIJOS INFORMACIJA PARODŲ RENGĖJAMS

APIE GALERIJĄ

Panemunės pilis yra Vilniaus dailės akademijos meno galerija, kurioje eksponuojamos akademijos dėstytojų, studentų bei svečių iš viso pasaulio darbų individualios ir kolektyvinės parodos, bendri projektai. Galerija yra atvira tiek konceptualiai, tiek ir į meninę techniką orientuotai kūrybai.

 

PARAIŠKŲ TEIKIMO TERMINAI

Kviečiame teikti paraiškas 2024 m. parodoms VDA galerijoje Panemunės pilis! Parodos trukmė – nuo 1 mėn. iki 6 mėn. Paraiškų laukiame iki spalio 15 d. Rezultatus paskelbsime kiekvienam asmeniškai iki 2023 m. lapkričio 15 d. 

Paraiškas įvertina ir atrenka komisija.

Su atrinktais dalyviais susisiekiame asmeniškai ir suderiname visas smulkmenas.

 

EKSPOZICIJOS KAINA*

Visiems pageidaujantiems rengti parodas VDA galerijoje Panemunės pilis yra taikomas eksploatacinių išlaidų mokestis (vienos savaitės įkainis 150 Eur (su PVM).

* Ar Jums reikės mokėti už ekspoziciją galite pasiteirauti galerijos darbuotojų: VDA bendruomenės nariams: VDA dėstytojams, visų pakopų studentams, alumnams (iki 2 metų po VDA baigimo) ekspozicinė erdvė yra suteikiama NEMOKAMAI! Galerija taip pat pasilieka teisę netaikyti mokesčio galerijos iniciatyva kviečiamiems menininkams.

PARAIŠKOS FORMA: https://forms.gle/1j6LNri3nc8wX8Lx9