LT EN RU
VIRTUALI PARODA
 
Respublikinis mokinių piešinių konkursas-paroda
„1830–1831 m. sukilimo Lietuvoje vadui Antanui Gelgaudui atminti”
 
Parodą kviečiame aplankyti Vilniaus dailės akademijos Panemunės pilies muziejuje-galerijoje iki š. m. spalio 5 dienos.

 

PRISIMINIMAI (Memories)
Aistė Krištopaitytė (16 m.)
(Jurbarko Antano Sodeikos meno mokykla, mokytoja Lina Rušienė)
40×50 cm
PIRMA VIETA (MENO MOKYKLŲ MOKINIŲ KŪRINIŲ GRUPĖ)

PRARASTOS VILTIES SPINDULYS (A speck of the lost hope) Nojus Remeika (15 m.) (Jurbarko Antano Sodeikos meno mokykla, mokytoja Lina RuŠienė) 6050 cm ANTRA VIETA (MENO MOKYKLŲ MOKINIŲ KŪRINIŲ GRUPĖ)

PRARASTOS VILTIES SPINDULYS (A speck of the lost hope)
Nojus Remeika (15 m.)
(Jurbarko Antano Sodeikos meno mokykla, mokytoja Lina Rušienė)
60×50 cm
ANTRA VIETA (MENO MOKYKLŲ MOKINIŲ KŪRINIŲ GRUPĖ)

PILIES SAUGOMA ISTORIJA (The secrets kept by the castle)
Saulė Griškutė (14 m.)
(Jurbarko Antano Sodeikos meno mokykla, mokytoja Lina Rušienė)
50×60 cm

EMILIJA PLIATERYTĖ (Emilia Plater)
Haroldas Kuliešius (17 m.)
(Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija, mokytoja Jurgita Davidavičienė)
100×50 cm

VILTIES ŠEŠĖLIS (The shadow of hope)
Gabrielė Tirlikaitė (18 m.)
(Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija, mokytoja Jurgita Davidavičienė)
24×18 cm
ANTRA VIETA (BENDROJO UGDYMO MOKYKLŲ MOKINIŲ KŪRINIŲ GRUPĖ)

PORTRETAS SU PASLAPTIMI (Portrait with a secret)
Aistė Dirdaitė (17 m.)
(Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija, mokytoja Jurgita Davidavičienė)
50×50 cm
TREČIA VIETA (BENDROJO UGDYMO MOKYKLŲ MOKINIŲ KŪRINIŲ GRUPĖ)

BE PAVADINIMO
Ieva Andriukaitytė (17 m.)
(Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija,
mokytoja Jurgita Davidavičienė)
KATEGORIJOS NUGALĖTOJAS (KOMPIUTERINĖMIS GRAFIKOS RAIŠKOS PRIEMONĖMIS SUKURTŲ
MOKINIŲ KŪRINIŲ GRUPĖ)

JUODOJO ERELIO PYKTIS (Anger of the black eagle)
Enona Vaivadaitė (15 m.)
(Jurbarko Antano Sodeikos meno mokykla, mokytoja Lina Rušienė)
30×30 cm

APSISPRENDIMAS (Decision)
Eivis Kazlauskas (16 m.)
(Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija, mokytoja Jurgita Davidavičienė)
80×120 cm

Be pavadinimo (Untitled)
Ana Kurbanova (14 m.)
(Švenčionių r. Pabradės „Žeimenos“ gimnazija, mokytoja Elvyra Ceko)
60×50 cm

MŪŠIS (Battle)
Austėja Tenikaitytė (14 m.)
(Jurbarko Antano Sodeikos meno mokykla, mokytoja Lina Rušienė)
40×50 cm

MEILĖ LIETUVAI (Love for lithuania)
Viltė Luzgauskaitė (15 m.)
(Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija, mokytoja Jurgita Davidavičienė)
30×30 cm

Be pavadinimo (Untitled)
Andrėja Rukšnaitytė (15 m.)
(Jurbarko Antano Sodeikos meno mokykla, mokytoja Lina Rušienė)
60×40 cm

Be pavadinimo (Untitled)
Artūras Juozapas Purlys (15 m.)
(Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija, mokytoja Jurgita Davidavičienė)
40×60 cm

VILTIES SPINDULYS (A speck of hope)
Meda Masaitytė (17 m.)
(Jurbarko Antano Sodeikos meno mokykla, mokytoja Lina Rušienė)
60×50 cm

BE PAVADINIMO
Nojus Borysovas (8 m.)
(Joniškio Algimanto Raudonikio meno mokykla, mokytoja Vida Žukienė)

BE PAVADINIMO
Kajus Šatas (10 m.)
(Joniškio Algi0manto Raudonikio meno mokykla, mokytoja Vida Žukienė)

BE PAVADINIMO
Justė Bylinskytė (8 m.)
(Joniškio Algimanto Raudonikio meno mokykla, mokytoja Vida Žukienė)

BE PAVADINIMO
Joris Kubulkis (9 m.)
(Joniškio Algimanto Raudonikio meno mokykla, mokytoja Vida Žukienė)

BE PAVADINIMO
Gabija Griciūtė (15 m.)
(Joniškio Algimanto Raudonikio meno mokykla, mokytoja Vida Žukienė)